«Направо підеш — науковцем ста­неш, наліво — фантазером» — так можна було описати ІІ Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Краї­на юних майстрів», яку другого берез­ня 2012 року відвідав Президент Укра­їни Віктор Янукович.

Захід було організовано Міністер­ством освіти і науки, молоді та спор­ту як своєрідний творчий звіт вихован­ців позашкільних закладів — лауреатів і переможців міжнародних і всеукраїнських масових заходів.

Калейдоскоп найкращих взірців ди­тячих досягнень, представлених на ви­ставці, просто вражав: картини, скуль­птури, полотна з мереживоплетіння, вишиванки, гердани, розписні та гон­чарні вироби, гравюри на воску — і це лише шедеври з країни митців. А бурхлива фантазія юних українських винахідників і конструкторів вилила­ся в дивовижні зразки моделювання: мініатюрні собори, вітряки, яхти і на­віть танки викликали щире захоплен­ня та світлу ностальгію за дитинством. Досягнення молодих геологів, юннатів, археологів, аграріїв, навіть кіномультиплікаторів також були представлені на виставці. Юні науковці, члени Малої академії наук України (фізики, хіміки, астрономи, навіть спеціалісти з робо­тотехніки), теж не залишилися осто­ронь. За свої унікальні дослідження вони отримали свідоцтва про охорону об’єктів інтелектуальної власності, за­реєстровані в Державній службі інте­лектуальної власності України. Почес­ні нагороди дітям вручив міністр освіти, науки, молоді та спорту України Дми­тро Табачник.

Обдарована молодь свої досягнення ефектно презентувала Главі держави Ві­ктору Януковичу. Президент України із цікавістю стежив за керованою модел­лю літачка, який запустили для демон­страції діти. «Ми маємо велику надію на вас, на те, що ви рік у рік будете йти за сьогоднішнім поколінням. А кра­ще, щоб ви не лише наздоганяли, а й переганяли нас», — побажав юним та­лантам Віктор Янукович.

«Освіта України» № 10

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу