Луганські моделісти довели свій високий рівень на Міжнародному конкурсі -Нещодавно команда вихованців гуртка «Космічне макетування та моделювання» під керівництвом Романа Полєхіна представляла Луганську область на Міжнародному конкурсі «ІІІ Відкритий Кубок Києва з картонних моделей-копій».
Роботи Романа Полєхіна, керівника гуртків Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, вчителя загальноосвітньої школи № 44, та його вихованців відомі не тільки в Луганську. Дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів за перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах підтверджують високий рівень виготовлення моделей і макетів космічної техніки.
На цьогорічному Міжнародному конкурсі різноманітні моделі представили моделісти з України, Білорусі, Латвії, Литви, Польщі, Росії та Чехії. Конкурс проводився серед юніорів і дорослих. Олександр Мамаєв, Євген Руденко, Антон Парфенюк та Олексій Міхєєв показали свої моделі-копії космічних апаратів. Судді відзначили високу якість, точність, оригінальність експонатів наших моделістів. Юнаки посіли чотири перших, п’ять других, чотири третіх місць. Олексія Міхєєва нагороджено Кубком серед юніорів. Олександр Попов, який змагався з дорослими моделістами, виборов два других та одне третє місця. Керівник команди Роман Полєхін отримав золоту медаль і Кубок за модель протона та приз глядацьких симпатій.
«ІІІ Відкритий Кубок Києва» був одним із етапів «Кубка Європи» з картонних моделей-копій. Наша команда отримала усне запрошення до участі в аналогічних конкурсах вищих рівнів.

За матеріалами mon.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *