“Новий Моцарт” – семирічна дівчина! - дойчерСемирічна британська школярка Альма Дойчер чудово грає на фортепіано і скрипці і вже пише опери. Все це вона робить на такому професійному рівні, що любителі класичної музики порівнюють Альму з Моцартом, пише The Daily Mail.

У дівчинки є власний канал на YouTube, і серед її шанувальників є знаменитий актор, теле- і радіоведучий, письменник Стівен Фрай, який дуже непогано знається на музиці. Саме він у своєму Twitter назвав дівчинку “новим Моцартом”.

Альма Дойчеру – дочка вчених, батько її – флейтист-любитель. Уже в два роки дівчина могла назвати всі клавіші на фортепіано. На свій третій день народження Альма отримала в подарунок скрипку, і вже за рік дівчинка грала сонати Генделя.

Крім того, що Дойчер – вундеркінд-виконавець, вона виявилася ще і композитором. На початку цього року Альма Дойчер написала коротку оперу “Чистильник снів” на вірші Елізабет Едлінгтон. Канал YouTube дівчинки, де викладаються відео її виконання класики та власних творів, зібрав уже 85 тисяч переглядів і близько 300 передплатників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *