Питання прийому на роботу працівників, в тому числі педагогічних працівників в системі загальної середньої освіти, та прав засуджених врегульовуються ст. 24, 43, ч. 3 ст. 63 Конституції України, ст. 54 Закону України «Про освіту», ст. 24 Закону України «Про загальну середню освіту» та ст. 22, 25 Кодексу законів про працю України.

 Вищевказаними актами законодавства встановлено, що педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, професійно-практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати службові обов’язки.

 Водночас, законодавством України не встановлено обмежень роботи засуджених (крім випадків обмежень, встановлених за вироком суду) та не встановлено права керівника навчального закладу вимагати додатково при прийомі на роботу документи, що підтверджують відсутність судимості.

 Окрім того, ст. 88–91 розділу XIII Кримінального кодексу України встановлено порядок погашення та зняття судимості, так як вона не є самоціллю, а лише покликана закріпити результати впливу на засудженого під час виконання покарання, переконатися, що відбулося його виправлення.

 Посадові особи місцевих органів управління освітою та керівники навчальних закладів несуть, як правило, дисциплінарну відповідальність (догана, звільнення) за неналежне виконання посадових обов’язків (прийняті кадрові рішення з порушенням норм законодавства) та у порядку встановленому законодавством України.

За матеріалами mon.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Щодо реалізації колишніми засудженими права на працю, в тому числі педагогічну діяльність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *