Народний бюджет повернув Гвоздику дітям Одещини -В Одеській області успішно відбувається повернення дошкільних закладів.

У рамках програми „Народний бюджет” поновив роботу дошкільний навчальний заклад «Гвоздика» м. Кодима Одеської області, який не працював з 2003 року. Нещодавно дошкільний заклад знову зустрів своїх вихованців.

 Дошкільний навчальний заклад розрахований на 130 місць. Щойно розпочали роботу дві групи для дітей молодшого дошкільного віку, в них уже 34 дитини. На черзі відкриття ще двох груп.

Роботи по відновленню велись за ініціативою районних органів влади та місцевого самоврядування. В дитячий заклад закуплено нові сучасні меблі, м’який інвентар, технологічне та холодильне обладнання. На ремонт та оснащення закладу витрачено 648 тисяч гривень.

Голова Кодимської районної адміністрації С. В. Огінський, голова Кодимської районної ради В. В. Маньковський та Кодимський міський голова В. О. Склярук на відкриття прийшли не з пустими руками. Дітям подарували музичний центр, телевізор та набір посуду. Інші гості дарували іграшки, ігри, кімнатні рослини.

За матеріалами mon.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *