Українське дитяче харчування повністю відповідає європейським стандартам - k proizvodstvu i oborotu produktov detskogo pitaniya v ukraineВітчизняна продукція дитячого харчування відповідає усім світовим і європейським стандартам якості. Про це сказала в коментарі УНН завідувач лабораторією гігієни харчування Інституту гігієни і медичної екології Академії медичних наук України Марія Гуліч.

“Уся продукція дитячого харчування, яка є на ринку, вона вся відповідає медико-біологічним вимогам і санітарним нормам. Адже вони (вітчизняні виробники дитячого харчування. – Ред.) усі проходили експертизу і всі мають дозвільні документи”, – наголосила М.Гуліч.

Інша справа, зазначила фахівець, що в процесі реалізації можуть бути певні порушення, тому потрібен подальший контроль.

“Але вся продукція відповідає усім вимогам”, – уточнила експерт і додала, що наша продукція дитячого харчування жодним чином не відрізняється від імпортованої.

Гуліч також розповіла, що нормативну документацію для багатьох українських заводів дитячого харчування розробляв Інститут гігієни і медичної екології АМНУ. Тому враховувалися і всі світові вимоги, і європейські стандарти, і вимоги навіть Митного союзу.

За матеріалами УНН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *