Студентські профспілки підготували закон про підтримку молоді -Студентські профспілки віришили розробити й затвердити проект Закону “Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2013-2018 роки”.

Про це, зокрема, йшлося в резолюції Всеукраїнського Форуму лідерів студентських профспілкових організацій. “З метою подальшого розвитку й удосконалення державної молодіжної політики вважаємо за необхідне розробити й затвердити проект Закону України “Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2013-2018 роки” з передбаченням фінансування для оздоровлення студентів, студентського спорту, студентських творчих колективів, наукових товариств, програм студентського обміну тощо”, – зазначається в резолюції Форуму.

Учасники заходу також пропонують передбачити в проекті Держбюджету на 2013 рік видатки на капітальне будівництво нових навчальних корпусів і студентських гуртожитків, здійснення будівництва й ремонту спортмайданчиків.

Окрім того, студпрофспілки наголошують на необхідності одноразової грошової допомоги всім випускникам “вишів” у розмірі не менше 10 мінімальних зарплат, а також виділення не менше 5 млн грн на фінансування міжгалузевої програми “Оздоровлення студентів”.

У резолюції також прописана вимога студпрофспілок унормувати стипендіальне забезпечення студентів на рівні не нижче прожиткового мінімуму.

За матеріалами ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *