Кретив у руках, на стінах і під ногами - lystivkaУ ногу з часом крокують студенти Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну. Напередодні новорічних і різдвяних свят молодь бере участь у тематичному конкурсі з виготовлення листівок та календарів.

Зимові свята для цих студентів – можливість показати себе і свій талант. Неймовірні листівки, зроблені вручну, зачаровують і дивують водночас. Більшість робіт на конкурсі вже традиційно належить студентам-дизайнерам. У конкурсі вони не лише показують власні здібності, а й навички, які вже засвоїли в інституті.

Цікаво, що найталановитішими цьогоріч журі визнало другокурсників. Студентки Ольга Музиченко, Анна Михайленко та Анастасія Корінна сформували трійку лідерів.

Кретив у руках, на стінах і під ногами -Зазначимо, що напередодні Нового року в інституті продовжує кипіти робота. Це саме час для для зимових семестрових переглядів у старшокурсників. Свої досягнення вони вже також традиційно показують усюди. І в аудиторіях, і коридорах. Студентські роботи, наче барвисті шпалери, вкривають і стіни, і навіть підлогу вишу. І в такому вигляді експозиції переглядає Вчена рада інституту.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *