А вам потрібні 5 мільйонів доларів? - dollarУ США два брати, чиї батьки виїхали в Америку з Єрусалима 40 років тому,  заявили свої права на лотерейний приз – п’ять мільйонів доларів за шість років після того, як виграли його.

За словами Енді і Найеля Ашкар, вони вирішили почекати з отриманням виграшу, бо  хотіли добре  подумати, що робити з грошима. При цьому брати також стверджували, що несподіване багатство могло негативно позначитися на їх житті (зокрема, на майбутньому Енді, який тоді збирався одружуватися).

Брати Ашкар звернулися по приз ще в березні 2012 року, проте організатори моментальної лотереї розповіли про це тільки тепер. Примітно, що володарі п’яти мільйонів звернулися в лотерейну контору за 11 днів до того, як термін придатності квитка мав закінчитися.

Потім лотерейна контора почала розслідування, що тривало сім місяців. Воно було необхідно, адже виграшний квиток був придбаний у магазині, що належить батькам Енді і Нейеля – це могло свідчити про злочинну змову. За словами представників лотереї, таке розслідування – абсолютно звичайна процедура, що проводиться в таких випадках.

Як скоро брати отримають свій приз, невідомо.

За матеріалами сайту novosti-n.mk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *