Учитель хімії знає, як треба подорожувати - 6b71994 3001Учитель хімії Ярослав Козак не лише перетворив своє хобі на професію, а й зміг зробити з нього хоч і не дуже прибутковий,  та все-таки бізнес.

По суті Ярослав започаткував моду на подорожі незвичайними місцями, і тепер тисячі українців щороку мандрують  заповідниками, горами і невідомими куточками України.

Ярослав  подорожі любив завжди. У львівській школі, де він викладав хімію, відкрив туристичний гурток, возив у гори дітей, а також друзів і рідних. Під час однієї такої мандрівки знайомі запропонували на камеру розповісти про Карпати.

Захоплену розповідь Ярослава побачив один продюсер, і потім стартував проект “Унікальна Україна” – серія документальних фільмів про цікаві туристичні місця країни, яку показували кілька телеканалів впродовж чотирьох років.

Попри необхідність мати прибуток і підтримувати діяльність компанії, Ярослав Козак зізнається, що клієнти “Унікальної України” – люди з потребами у знаннях і мають  бажання  побачити незвичайні місця в Україні.

За матеріалами сайту  life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *