1 лютого 2012 року у приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України відбулася урочиста це­ремонія вручення свідоцтв представни­кам у справах інтелектуальної власнос­ті (патентним повіреним), атестованих у 2011-у році.

Голова Атестаційної комісії, заступ­ник голови Державної служби Володимир Дмитришин привітав нових представни­ків у справах інтелектуальної власності зі знаменною подією та побажав коле­гам успіхів у їх професійній діяльності

— Приємною тенденцією стало щоріч­не збільшення когорти патентних повіре­них. Ви є висококваліфікованими фахів­цями в галузі інтелектуальної власності. Дотримуючись вимог чинного законодав­ства у профільній сфері та ґрунтуючись на взаємовигідній співпраці, ви виконує­те роль дуже важливого комунікативного містка, який поєднує заявника з держав­ним органом у процесі вирішення пи­тань правової охорони об’єктів інтелекту­альної власності, — зазначив Володимир Дмитришин.

Відповідно до чинного законодавства, прізвища патентних повірених буде вне­сено до Державного реєстру представни­ків у справах інтелектуальної власності. Сьогодні загальна кількість зареєстрова­них патентних повірених становить 382 особи. Вони надають послуги щодо пра­вової охорони інтелектуальної власності в 38 містах України.

Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

«Освіта України» № 10

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *