Днями у Лісабоні (Португалія) закінчився Дев’ятий європейський форум Microsoft «Партнерство в навчанні», який зібрав понад 250 вчителів-новаторів з усієї Європи, а також понад 150 державних управлінців та керівників шкіл.

На розгляд журі та відвідувачів Форуму вчителі-новатори з понад 40 країн представили 81 проект, у кожному з яких майстерно використовуються ІКТ для покращення навчального процесу.

Україну на даному заході представила Ірина Фрідман, учитель історії та географії Технологічного ліцею Дніпровського району м. Києва (проект «Використання ІКТ під час реалізації проекту «Коріння»). Вона стала переможцем VIII Всеукраїнського конкурсу Вчитель-новатор, що проводився компанією Майкрософт за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти у 2011 році.

Робота Ірини Фрідман отримала високу оцінку від членів міжнародного журі та друге місце у номінації «Вчитель як новатор та агент змін».

Ознайомитися з роботою «Використання ІКТ під час реалізації проекту «Коріння» можна на сайті всесвітньої мережі для освітян «Партнерство в навчанні» (автоматичний переклад доступний українською мовою у верхньому лівому куті).

5-9 листопада 2012 року в м. Афіни (Греція) відбудеться Світовий форум компанії Майкрософт «Партнерство в навчанні», де також буде представлена робота Ірини Фрідман.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу