Шестиденку введуть, якщо дозволять батьки та профспілка - kanikuly zumЛьвівські освітяни активно обговорюють можливість і доцільність введення у школах міста шестиденного навчального тижня з відпрацюванням по суботах додаткового місяця зимових канікул. Наразі тривають зустрічі з батьками учнів, профспілкою, керівниками шкіл і вчителями.

Рішення про додаткові зимові канікули у Львівському управлінні освіти готуються прийняти з огляду на складну економічну ситуацію в державі та необхідність економії енергоресурсів. Однак за законодавчі рамки не виходитимуть, адже Закон України «Про середню освіту» дозволяє змінювати структуру навчального року на розсуд громади. Єдина умова – навчання розпочинається 1 вересня і завершується не пізніше 1 липня – про це «Педагогічній пресі» повідомила начальник освітнього главку Львівської мерії Галина Слічна.

За словами освітянки, на період вимушених зимових канікул діти недоглянутими не залишаться. У місті працюватимуть  музичні школи, позашкільні заклади, бібліотеки, церкви тощо…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *