Шкільне реаліті: всі "за" та "проти" - 1329491697Неабиякі суперечки виникли  навколо ініціативи деяких кримських шкіл щодо встановлення у класах і на території веб-камер, завдяки яким усі батьки зможуть спостерігати за шкільним життям он-лайн. Ініціатива належить не органам влади, а саме навчальним закладам, тому і реалізовувати її будуть за батьківський рахунок.

Багато хто вважає, що таке нововведення поставить дітей у рамки реаліті-шоу. Що спочатку учні будуть триматися належної поведінки, а потім все повернеться на звичні місця.

Викладачі кажуть, що справа не в тотальному контролі, а в тому, що камери дадуть змогу бачити як дисципліну дітей, так і справедливість викладачів.  Адже ситуації бувають різні, діти теж бувають зі складними характерами. Та й батьки так зможуть контролювати, як дитина відвідує школу.

Діти  не дуже добре налаштовані на такий експеримент, адже  зникає можливість бешкетувати або списувати.

Окремий пункт, який змушує батьків сумніватися в необхідності камер, – це ризик того, що сервер, на який веб-камера буде відправляти картинку шкільного життя, може бути зламаний педофілами.

Учителі ж, навпаки, вважають, що з появою камер число сторонніх людей, які приходять у навчальні установи, істотно скоротиться.

За матеріалами сайту guru.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *