Новітні технології потроху стають звичними для українських шкіл. Найбільш просунутими у цьому плані наразі педагоги з Дніпропетровщини.

«Усі школи регіону на 100% забезпечені комп’ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет. За 2,5 року школи області отримали понад 3,2 тис нових комп’ютерів. Усі учні і вчителі в сільській місцевості забезпечені безкоштовним підвезенням «шкільними автобусами», – сказав Олександр Вілкул.

Із 1 вересня 2012 року в області запроваджено проект «Логістика шкільного автобуса», в його рамках на всіх автобусах встановлена ??GPS-навігація і тривожна кнопка. Це дозволяє батькам через Інтернет бачити, де знаходиться автобус, який перевозить дітей.

У 2011 році відкрито «Єдиний освітній центр»: це дистанційне навчання педагогів, дітей з особливими потребами, віртуальна бібліотека, он-лайн консультації. Впроваджено проект «Електронний щоденник» і «Електронний журнал».

Із 1 вересня запущений проект «3D дитячий садок», який через Інтернет надає інформацію про всіх дошкільних закладах області. Це дозволяє батькам обрати для своєї дитини дитсадок.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу