Працевлаштуванням випускників вишів зацікавилося міністерство -Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України звернулося до ВНЗ із проханням надати звіти про роботу їхніх підрозділів, що сприяють працевлаштуванню студентів і випускників.

Прохання профільного міністерства пов’язане з необхідністю виконання розпорядження КМУ, відповідно до якого вищими навчальними закладами мали бути створені підрозділи сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

У цих звітах, міністерство просить керівників ВНЗ надати показники роботи відповідних підрозділів і повідомити про стан створення бази даних студентів і випускників, які звернулися по допомогу щодо працевлаштування та стан накопичення банку потенційних роботодавців.

Також, відповідно до листа Міносвіти, керівникам необхідно відзвітувати про стан укладання договорів з роботодавцями, результативність налагодження ділових стосунків з потенційними роботодавцями та службами зайнятості, визначити ефективність упровадження інноваційних форм роботи зі студентами-випускниками тощо.

У міністерстві також просять доповісти про впровадження у ВНЗ навчальної дисципліни, метою якої є формування у студентів практичних навичок працевлаштування в умовах ринкової економіки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Працевлаштуванням випускників вишів зацікавилося міністерство”
  1. У меня двое детей окончили Восточно Украинский Университет г. Луганск.Ни кто их не трудоустраивал.Потому что в Луганске по специальности такие специалисты без опыта работы ни кому не нужны.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *