Державний коледж John Leggott College (Англія) пропонує випускникам шкіл взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає 100 % знижку на 1 рік навчання на A-level – програмі підготовки до вступу до найпрестижніших університетів Великої Британії.

Для участі в конкурсі необхідно окрім стандартних документів (сертифікат IELTS/TOEFL, табелі за 9 – 10 класів) написати листа-мотивацію, в якому потрібно довести: чому саме Ви повинні отримати можливість вчитися в цьому коледжі; пояснити, що нового Ви зможете внести до його життя.

Заявки приймаються до кінця осені, після чого на початку 2013 року буде оголошений список фіналістів, яких запросять на співбесіду з представником приймальної комісії коледжу. Після проведення співбесід комісія визначить одного головного переможця, а тим, хто покаже високі результати, будуть запропоновані інші знижки на навчання.

За матеріалами сайту osvita.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Англійський державний коледж пропонує безкоштовне навчання”
  1. Я очень хочу учится в вашем коледже,после которого я хочу поступить в вуз в Великобритании.я считаю,что именно я достойна учится в вашем коледже,потому,что я очень умная и имею желание учится и стремлюсь к своей цели,как бы трудно не было!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *