Сам собі режисер. Відкрито нову школу кіномистецтва у Львові - Bankoboev.Ru staraya kinokamera na fone kinolentЦього тижня у Львові відкрили Школу кіно імені Дієґо Марадони. Тут усі охочі львів’яни зможуть навчитися самостійно творити короткометражні фільми.

Протягом 4 місяців навчання можна дізнатися про всі етапи створення фільмів – від написання сценарію до монтажу.

«Знімати дорогі блокбастери в Україні, мабуть, ще не скоро будуть, а ось короткометражне експериментальне кіно, що нині дуже популярне у Європі, – цілком до снаги», – запевняють організатори.

«Короткометражні фільми можна творити власними силами, не очікуючи на фінансову підтримку. Технічне оснащення тепер стало доступним для всіх і немає жодних перешкод. Але найважливіше в експериментальному кіно – хороший задум і починати його втілювати важливо із грамотного сценарію, без якого фільм приречений на фіаско», – розповідає одна з викладачів новоствореної Школи кіно Наталія Ільчук.

Впродовж навчання група людей творитиме свій фільм: на перших заняттях буде узгоджений сценарій і спільними зусиллями зніматимуть за ним стрічку, тим самим засвоюючи на практиці теоретичний матеріал.

«Назву для Школи кіно ми обрали неординарну і дещо жартівливу – імені знаменитого футболіста Дієґо Марадони. Так ми хотіли звернути на себе увагу справді непересічних людей, які зможуть відкинути шаблони і запропонувати щось оригінальне», – додають організатори.

За матеріалами сайту zaxid.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *