Український студент взяв срібло і золото на Чемпіонаті світу з карате - Sklyar1Студент Інституту юриспруденції та міжнародного праваСергій Скляр завоював срібну та бронзову медалі на IV Чемпіонаті світу з карате серед дітей, кадетів і юніорів.

Турнір, офіційно зареєстрований і визнаний міжнародними федераціями, зібрав у Республіці Сербія близько двох тисяч найсильніших каратистів з 33 країн. Майстер спорту України з карате Сергій Скляр був одним з 60 спортсменів національної збірної, членство в якій він підтвердив, завоювавши друге місце в розділі куміте до 80 кг у фіналі V Кубка світу з карате і кобудо.

Сергій зазначив, що участь у Чемпіонаті світу принесла йому новий досвід, адже на цих змаганнях він зустрівся на спортивному майданчику з представниками найсильніших збірних світу. Срібна і золота медалі, завойовані на турнірі, стали для нього ще одним досягненням, проте своїм виступом повністю він не задоволений. «Напевно, я міг би посісти й перше місце, – поділився студент-каратист. – Однак зараз я багато часу приділяю навчанню у виші та заняттям з моїми вихованцями – 20 маленькими спортсменами клубу карате «Олімпієць», тому на самостійну підготовку не завжди залишаються сили».

Нагадаємо, що цього року Сергій Скляр став переможцем обласного конкурсу «Студент року 2012» в номінації «Студент-спортсмен» і був удостоєний стипендії Луганського міського голови. На його рахунку більше 150 нагород, він вже 13 разів перемагав на Чемпіонатах, Кубках та першостях України, ставав переможцем і призером Чемпіонатів Європи з карате.

Брат Сергія Максим Скляр – магістрант кафедри «Фінанси і кредит» – брав участь у Чемпіонаті світу з карате в якості тренера. Максим – перший на Луганщині молодий спортсмен з карате, удостоєний звання Майстра спорту України міжнародного класу. Він багаторазовий чемпіон та призер Кубків світу, чемпіонатів Європи; Чемпіонатів, Кубків та першостей України з карате. На його рахунку близько 250 нагород різних ступенів.