Луганський виш допоможе незрячим читати казки - brail e1389741656587Луганський національний університет завершив збір коштів на видання дитячої казки «Лисичка і Журавель» шрифтом Брайля. Акція «Читати на рівних» відбувається по всій Україні. Організатори мають намір зібрати кошти для видання понад 4 тисяч примірників дитячої казки.

Казку «Лисичка і Журавель» обрали не випадково. Студенти ЛНУ пояснили, що важливо починати отримувати інформацію під час читання ще змалку, з дитячої літератури. А такої, написаної саме шрифтом Брайля, бракує.  

За словами керівника відділу з питань реабілітації студентів з особливими освітніми потребами ЛНУ Ірини Клименко, за неофіційними даними в Україні понад 100 тисяч дітей із дуже слабким зором, серед них більше тисячі – тотально незрячих. Для них одним із головних способів отримання інформації слугують тактильні книги шрифтом Брайля.

Збір коштів по України триватиме до 28 лютого.

Довідково:

У листопаді організатори збору коштів повідомляли, що від моменту старту проекту зібрали 123 тисячі гривень на друк художньої літератури. Благодійники жертвували в середньому по 200 гривень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *