На виконання Програми розвитку і функціонування української мови в Донецькій області відбувся семінар-практикум «Я веду урок українською мовою» для викладачів негуманітарного профілю.

Учасників гостинно зустрів Маріупольський професійний ліцей сфери послуг і торгівлі. Спершу гості ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, відвідали виставку осінніх квітів, виставку муляжів кондитерських виробів, створених учнями ліцею, ознайомилися з методичними напрацюваннями викладачів та майстрів виробничого навчання.

У теоретично-практичній частині семінару педагоги Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі поділилися досвідом упровадження української мови в навчальний процес. Вони представили різні види педагогічної діяльності – уроки теоретичного й практичного навчання, виробничу практику, виховну роботу, роботу бібліотеки.

Директор ліцею Тамара Казанцева ознайомила присутніх із формами та методами роботи педагогічного колективу в цьому напрямі. Вона звернула увагу й на те, що у ліцеї діє гурток новогрецької мови – тож бажаючі мають можливість його відвідувати.

Також, своїм досвідом викладання спецпредметів українською мовою поділилися майстри виробничого навчання Маріупольського професійного ліцею будівництва та Маріупольського професійного машинобудівного ліцею.

Під час обговорення педагоги відмітили актуальність цього заходу для багатонаціонального Донецького регіону.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу