Вісім навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини посіли перші та другі місця на IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Зокрема, перші місця – навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в регіоні (НМЦ ПТО), Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти, Професійно-технічне училище № 74, Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Марганецький професійний ліцей. Другі місця – Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, Перещепинський професійний ліцей, Дніпропетровське вище професійне училище будівництва. Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул привітав колективи навчальних закладів з досягненням високих результатів на виставці.

«На Дніпропетровщині створена потужна система освіти, що заснована на новітніх інформаційних технологіях та інноваційних підходах і методиках. І це зроблено завдяки відданій праці та високому професіоналізму освітян і науковців нашого регіону. І найвищим підтвердженням цього є перемоги навчальних закладів Дніпропетровської області на престижних конкурсах. Вітаю освітян нашого регіону з високими досягненнями на IV Національній виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» та бажаю їм і надалі йти шляхом нових здобутків і перемог», – сказав Олександр Вілкул.

Навчальні заклади Дніпропетровщини і методична служба презентували на виставці свої інноваційні підходи в осучасненні функцій та змісту профтехосвіти області.  Ці проекти спрямовані на покращення управлінської роботи на рівні закладів, запровадженні в навчальний процес сучасні виробничі технології, зміцнення ролі соціальних партнерів в організації навчально-виробничого процесу. Завдяки своїм розробкам вони посіли перші і другі місця в номінації «Упровадження інновацій у діяльність навчальних закладів професійно-технічної освіти» на IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Також у рамках виставки чотири представники області взяли участь у семінарах, проведених Інститутом Професійно-технічної освіти Національної Академії Педагогічних Наук України та Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу