Іноземні студенти обирають для навчання Україну -Після Євро-2012  в українських вишах навчається понад 56 000 іноземних студентів. За словами директора Українського державного центру міжнародної освіти Міносвіти Василя Шика, «особливо після Євро-2012 до нас почали частіше телефонувати студенти-іноземці й розпитувати, як можна вступати до наших вишів».

Один із найпопулярніших ВНЗ серед іноземців – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Там навчається німець Лукас Айхнер з Лейпцига, який вирішив у нас вивчити російську мову й зняти фільм про Голодомор. «Я навчаюся на історичному факультеті й хочу зняти документальний фільм в Україні про Голодомор, тепер працюю над ним. До речі, українську мову я теж уже розумію, але поки що розмовляю не так добре, як російською».

До речі, іноземцям не обов’язково знати українську або російську, щоб навчатися в Україні. «Я розумію по-вашому, але все-таки мені легше навчатися поки що англійською, – розповідає словак Ян Шуркала. – У Братиславі я закінчив чотири курси. Потім запропонували за програмою обміну поїхати вчитися на магістратурі в Росію або Україну. Я обрав вашу країну. Тут потужні університети».

Іноземні студенти обирають для навчання Україну -Нагадаємо, що випускниками українських вишів були президенти й міністри різних країн. Наприклад, Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв навчався в металургійному технікумі в Дніпродзержинську (Дніпропетровська обл.). Президент Грузії Михайло Саакашвілі закінчив інститут міжнародних відносин у КНУ. Президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж отримав у Львівському вищому військово-політичному училищі диплом за фахом «військовий журналіст». Також український випускник – міністр закордонних справ Азербайджану Ельмар Магеррам оглу Мамедьяров. Він закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського державного університету (зараз КНУ).

 

За матеріалами segodnya.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Іноземні студенти обирають для навчання Україну”
  1. підкажіть буль-ласка, яка процедура запрошення на навічання іноземного студента? Де брати запрошення для оформлення візи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *