Віктор Янукович: ми повинні будувати сучасні школи, щоб діти мали якісну освіту - 25818Президент України Віктор Янукович сьогодні  відвідав навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ ступеня – ліцей інформаційних технологій» у місті Єнакієве, який  реконструйовано у рамках ініційованого Главою держави Національного проекту «Школа майбутнього». До навчального закладу також завітав міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Директор навчального закладу Ольга Дехтярьова ознайомила гостей з роботою ліцею. Віктор Янукович зокрема оглянув клас інформатики, актовий зал, їдальню, футбольне поле, баскетбольний майданчик, тенісний корт, шкільний музей.

Президент також поцікавився у керівництва школи організацією навчального процесу, планами щодо його подальшого розвитку та взаємодії з іншими навчальними закладами України. Глава держави звернув особливу увагу керівництва Єнакієвого та міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника на необхідність забезпечення школи-ліцею автобусами для підвезення учнів.

Президент передав директору ліцею сертифікат на мультимедійне обладнання та електронну бібліотеку.

У своєму колишньому класі Віктор Янукович поспілкувався зі школярами. Він також зустрівся та подарував квіти своїй першій вчительці – ветерану педагогічної праці Ганні Дмитрівні Зогоновій.

Окрім того, Президент України Віктор Янукович поспілкувався з представниками ЗМІ в Донецькій області. За його словами, влада повинна забезпечити всі умови, необхідні для отримання якісної освіти в Україні.

«Ми повинні будувати сучасні школи, створювати для наших дітей такі умови, щоб вони здобували якісну освіту, і ми вже дивилися в майбутнє разом з ними», – сказав Глава держави.

Говорячи про важливість забезпечення якісної освіти, Президент звернув окрему увагу на потребу вітчизняних підприємств у висококваліфікованих кадрах. «Нам потрібно забезпечити підготовку цих спеціалістів», – наголосив він. У цьому контексті Президент відзначив Єнакієвську школу-ліцей інформаційних технологій, яка спеціалізується на підготовці дітей у математичному напрямку та сфері ІТ-технологій.

Довідково
У Донецькій області в рамках Національного проекту «Школа майбутнього» передбачено створення моделей шкіл як базових закладів реформування системи середньої освіти на базі Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №61, Єнакіївської загальноосвітньої школи №34 і Тельмановського науково-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – багатопрофільний ліцей».

1 вересня 2012 року у Єнакієвому розпочав роботу реконструйований навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ ступеня – ліцей інформаційних технологій» на базі загальноосвітньої школи №34. Реконструкція закладу розпочалася в 2010 році: було відремонтовано стару будівлю, збудовано новий триповерховий корпус, сучасний стадіон.

Школа розрахована на 200 учнівських місць. У закладі поглиблено вивчаються предмети природничо-математичного циклу.

Серед випускників школи – Президент України Віктор Янукович, Герой Радянського Союзу Леонтій Гавриленко, вчений Григорій Оскаленко, чемпіон світу з баскетболу Анатолій Паливода.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *