Перша вчителька відрізала школяркам кіски за відмову від хустки -Декілька днів тому в одній зі шкіл Луксора викладачка початкових класів Айман Киляни під час занять відрізала кіски двом дівчаткам. Вони начебто не виконали прохання з’являтися на її уроках в хіджабі – традиційній мусульманській хустці, що повністю покриває волосся.

За поясненнями вчительки, вона пішла на такий крок, щоб “покарати дівчаток за відмову виконувати її вказівки”.

Дії викладачки набули широкого розголосу в єгипетському суспільстві. Національна рада жінок Єгипту розцінила дії Киляни як “посягання на основоположні принципи єгипетського суспільства і наругу над правами людини, особливо дитини”. Айман Киляни протягом останніх п’яти років постійно носить нікаб – головний убір, що приховує не тільки волосся, а й обличчя (за винятком очей) жінки. За її словами, вона не належить до жодної “релігійної або політичної організації”. Свій вчинок учителька жахливим не вважає і здивована, чому він “викликав бурхливу реакцію і навколо нього виникло так багато галасу”.

Управління освіти провінції Луксор рекомендувала керівництву школи розглянути питання про усунення вчительки від роботи в навчальному закладі, де стався інцидент.

За матеріалами tsn.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *