Україна та Ірак обговорили шляхи співпраці в галузі освіти і науки. 

Це питання стало головним на зустрічі Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халід Саід, заступником Міністра вищої освіти та наукових досліджень Іраку Саламом Хасан Тахи, директором департаменту сертифікатів та атестації Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Іраку Салманом Зейдан аль-Малікі та помічником Радника з питань культури Посольства Іраку в Україні Іман Мохаммед Аль-Таі.

Євген Суліма поінформував іракських колег про систему вищої освіти в Україні, зазначивши, що українські вищі навчальні заклади готові навчати громадян з Іраку, контингент яких щороку збільшується.

Також Перший заступник Міністра повідомив, що МОНмолодьспорту підготувало проект про співпрацю в галузі освіти з Республікою Ірак та висловив сподівання щодо його підписання вже в цьому році.

У свою чергу, заступник Міністра вищої освіти та наукових досліджень Іраку Салам Хасан Тахи подякував за можливість зустрітися та обговорити всі нагальні питання. Він зазначив, що “іракські студенти, які навчаються в Україні здобувають гарну освіту”. За його словами, саме рівень якості освіти в тій чи іншій іноземній країні є показником, за яким Міністерство вищої освіти та наукових досліджень Республіки Ірак здійснює фінансування навчання свої студентів за кордоном.

Враховуючи вище зазначене, Євген Суліма наголосив, що “Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України виступало, виступає і буде виступати за покращення якості освіти в Україні, починаючи з дошкільної освіти, середньої і закінчуючи вищою школою”.

Підсумовуючи, сторони підкреслили важливість розвитку партнерських відносин між Україною та Республікою Ірак в галузі освіти і висловили сподівання на подальше плідне співробітництво.

За матеріалами прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *