Сходинки до інформатики: організація комп'ютерної гри в початкових класах - 2919 жовтня 2012 року Управлінням освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації разом із Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний науково-практичний семінар «Викладання предмета «Сходинки до інформатики» за новим Державним стандартом початкової загальної освіти» для методистів інформатики методичних центрів (кабінетів).

У ході роботи семінару А. Щоткіною, завідувачем Центру інформатики та ІК-проектів ЛОІППО, подано науково-методичні рекомендації щодо впровадження курсу «Сходинки до інформатики» за новою програмою та організації підготовки вчителів області до викладання курсу «Сходинки до інформатики» за новим Державним стандартом початкової загальної освіти в 2012/2013 н.р.

У практичній частині семінару вчителем початкових класів КЗ «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28» Е. Аксьоновою представлено методику організації комп’ютерної гри на різних етапах уроку в початкових класах, а методистом Центру інформатики та ІК-проектів ЛОІППО Н. Удовенко – методику оцінювання навчальних досягнень учнів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *