«Початковий рівень» сексу пропонують дослідити школярам Донецька - 7 807968574В одному з супермаркетів Донецька продають книжку із зухвалою назвою «Секс. Підручник для школярів загальноосвітніх навчальних закладів» та ще й з поміткою «початковий рівень».

Книжка вийшла невеликим тиражем – 3 тисячі примірників.  На її сторінках автори зробили спробу розповісти дітям про стосунки чоловіків та жінок.

«Підручник» побудований у формі відповідей на запитання. Так, наприклад, коли школярка цікавиться, чи можливий секс без любові, автори пояснюють їй досить прямолінійно: «Дівчаток часто навчають, що ні. Насправді, секс без любові, звичайно ж, можливий. Це потреба організму, і будь-якій дорослій людині займатися сексом абсолютно необхідно для здоров’я.

І якщо доросла людина сьогодні чомусь нікого не любить, то що ж – здоров’ям жертвувати? Але потрібно знати, що без любові секс перетворюється на задоволення потреби. Ну, як у туалет сходити».

Водночас на романтичне: «Я закохалася. Це на все життя?». Автори відповідають:«Навіть не сподівайся».

Також  у книзі постає питання  зміни статі,  де автори наполегливо рекомендують цього не робити.

Ось один із прикладів, так би мовити, навчальної літератури для дітей. Ставлення до цього, можливо, буде не однозначним, у всіх різні погляди на життя та сексуальне виховання дітей.

 За матеріалами сайту ua-reporter.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “«Початковий рівень» сексу пропонують дослідити школярам Донецька”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *