Українську молодь навчили спілкуватися з міліцією -В Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 22 жовтня відбувся круглий стіл на тему “Ознайомлений – значить озброєний: мої права при контактах з міліцією”. Учасники дискусії обговорювали результати просвітницької кампанії та акції “Молодь знає – молодь контролює”.

Під час круглого столу правозахисники та громадські активісти обговорили характер взаємодії молоді та міліції. Експерти ознайомили учасників із проблемами, пов’язаними з порушенням прав громадян  українською міліцією, а також розповіли про своє бачення стратегії дій громадських організацій та держави задля поліпшення ситуації.

“Ми вітаємо таку активну правозахисну позицію громадськості. Адже сьогодні в нашій державі багато людей не знають своїх прав і, відповідно, не можуть їх ефективно відстоювати. Ми готові в своїй правозахисній роботі спиратися на неурядові організації та допомагати їм у їхній діяльності”, – заявив Представник Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрій Бєлоусов.

Нагадаємо, що до Всеукраїнської акції долучилося 19 міст України.

За матеріалами unn.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Українську молодь навчили спілкуватися з міліцією”
  1. Вот только милицию никто не учит общаться с молодежью. У нас молодой – значит есть повод подойти обыскать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *