До уваги батьків і вчителів: уважно та ретельно стежте за тим, що читають діти!

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про розповсюдження у торговельних мережах міста Донецька підручників з сексуального виховання школярів видавництва «Майстер-клас» (м. Харків). Журналісти повідомили, що книжку видано накладом 3000 екземплярів у 2011 році, про що свідчать вихідні дані на обкладинці.

 Вивчивши ситуацію, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту повідомляє, що зазначена книга не є підручником для загальноосвітніх навчальних закладів України. Видання не надавалося на науково-методичну експертизу, яка є обов’язковою для всіх підручників і навчальних посібників для ЗНЗ, та не отримувало відповідний гриф МОНмолодьспорту.

 Зазначимо, що такі повідомлення від представників засобів масової інформації дають змогу більш ретельно вивчати ситуацію, яка склалася на ринку книжкової продукції для школярів.

 Також повідомляємо, що, починаючи з вересня поточного року, разом з Державною інспекцією навчальних закладів України проводяться перевірки щодо використання у ЗНЗ навчальної літератури, яка має гриф МОНмолодьспорту або відповідне схвалення на її використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

 Наголошуємо, що до шкіл це видання, без грифа від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, допущено не буде!

 Тож, закликаємо авторів таких «підручників»: не вводьте в оману читачів, посилаючись на начебто схвальні рекомендації МОНмолодьспорту!

 Також застерігаємо батьків та вчителів: уважно та ретельно слідкуйте за тим, що читають діти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу