202 молодих науковців взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», що пройшла 9-10 квітня на юридичному факультеті Закарпатського державного університету.

Конференція проводилася відповідно до плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2012 році» з ініціативи Закарпатського державного університету, Університету в м.Мішкольц (Угорщина), Академічного товариства ім.М.Балудянського (м.Кошице, Словаччина), Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Закарпатського державного університету та Закарпатського осередку Ліги студентів Асоціації правників України за підтримки Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Організатори запрошували до участі всіх активних студентів та молодих учених, які бажають поділитись результатами власних наукових досліджень у будь-якій сфері права.

Учасників конференції привітав ректор ЗакДУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук. Ректор висловив сподівання, що традиційна конференція і надалі щороку збиратиме молодих і досвідчених вчених, розширюючи міжнародну географію, оскільки вже зараз демонструє позитивні напрацювання та досягнення. Солідне видання матеріалів конференції умістило публікації як початківців юридичної науки, так і визнаних фахівців у сфері права.

Координатор конференції, голова Наукового товариства студентів і аспірантів ЗакДУ Іван Полюжин розповів, що на конференцію прибули правники із багатьох вишів України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Суми, Тернопіль, Запоріжжя, Ірпінь, Чернівці, Донецьк), а також із Росії, Білорусі, Словаччини та Румунії.

За матеріалами clipnews.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *