У «режимі очікування» ЗНО перебувають не тільки одинадцятикласники. Цього року для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 238 909 людей. Трохи більше 260 тисяч з них – це випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2012 року, а решта (майже 70 тисяч чоловік) – випускники попередніх років.

Про це «Пульсу Києва» повідомив народний депутат України, член Комітету з питань науки і освіти, радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту, Сергій Баранов-Мохорт.

– Особливих інновацій немає, за винятком дат тестування і подачі документів. А ось абітурієнти «сюрприз» піднесли: не підтвердилася прогнозована активність щодо виявлення бажання проходити зовнішнє незалежне оцінювання, – коментує парламентарій.

Сергій Баранов-Мохорт підтвердив, що терміни проведення цьогорічного ЗНО зміщені через початок Євро-2012. Але незважаючи на це для абітурієнтів створені максимально сприятливі умови: тестування з предметів відбудеться в період з 15 травня по 7 червня, результати будуть оголошені до 1 липня, до 12 липня будуть розглянуті апеляції учасників тестування.

– Таким чином випускники минулих років зможуть подати документи в перших числах липня, поки випускники цього року пару днів будуть «вивчати» результати тестування. Все встигнуть подати і навіть їздити на море. Повторно подавати документів у серпні-вересні не буде потреби, так само, як непотрібним буде і продовження терміну подачі документів. Умови створені максимально сприятливі, – резюмував радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу