12 годин поспіль співали на "Червоній руті" - 1Днями в Житомирі відбувся обласний відбірковий тур фестивалю «Червона рута». За вихід до фіналу позмагалися 74 виконавці та гурти. Співали по три пісні українською мовою.

«Відбіркові конкурси проводимо цілий рік. Завдання фестивалю – постійно вишукувати нові сили, щоб потім їх випускати на музичний ринок, – каже після 12-годинного робочого дня Мирослав Мельник. – Найбільш вартісну і актуальну музику слухають рок-музиканти. Виконавці популярного жанру не обтяжують себе вибором. Просто вмикають телевізор і наслідують те, що там пропонують –  солодкавість, манірність, показність. Дуже переймаються зовнішнім виглядом, а найменше – вокалом».

Серед житомирських фольклорних гуртів аж сім стали переможцями відбіркового туру. Кращим в акустичній музиці стало тріо Євгена Мельнова з Бердичева, у номінації “Інша музика” – житомирський гурт “Золотіні”. Серед рок-команд та поп-виконавців переможця не визначили.

Цьогоріч “Червона Рута” вже побувала у більшості обласних центрів. До кінця року ще відвідає Чернівці, Луцьк, Харків і Київ. Фінал проведуть влітку наступного року.

За матеріалами 1.zt.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *