Суперсучасний пологовий будинок відвідав Президент -Президент України Віктор Янукович у Сімферополі ознайомився з ходом будівництва Республіканського перинатального центру, що створюється на виконання доручення Глави держави в рамках ініційованого ним Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

Віктор Янукович висловив упевненість, що заклад буде відкрито до кінця цього року. Він зазначив, що шість перинатальних центрів, які вже відкриті в Україні, продемонстрували свою ефективність – завдяки їх роботі, зокрема, скоротилася смертність новонароджених і матерів. «Наш обов’язок – створити такі сучасні медичні заклади в усіх регіонах України», – наголосив Президент.

Глава держави також вручив службі швидкої медичної допомоги Криму сертифікати на 30 спеціалізованих автомобілів і 5 пересувних флюорографів. Він наголосив, що створення якісної системи надання швидкої медичної допомоги залишається серед пріоритетних завдань реформування сфери охорони здоров’я.

За матеріалами ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *