У питанні розвитку країни уряд розраховує на співпрацю та креативність молоді, створюючи при цьому для молоді умови успішної самореалізації і в політиці, і в економіці, і в гуманітарній сфері.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 24 жовтня.

«Коли планується подальший соціально-економічний розвиток держави, цілком логічно, що наш уряд хоче спертися у цьому саме на молодь, яка і буде рушійною силою розвитку», – наголосив Микола Азаров.

При цьому він поставив завдання по-новому: «Молодіжна політика має бути не окремим завданням, не окремим напрямом діяльності уряду, а системним принципом формулювання державної політики».

Глава уряду нагадав, що 22 жовтня в рамках ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» зустрічався з представниками громадських молодіжних організацій. «Розмова вийшла цікава і доволі гостра. На мої слова, що ми очікуємо від молодих людей пропозицій, нових ідей щодо модернізації країни, молоді люди відгукнулися майже одразу. Вони готові до співпраці, вони не бояться мислити креативно і пропонувати свої ідеї. Але, зрозуміло, у них недостатньо і управлінського, і власне життєвого досвіду. Тому наш уряд створює для молоді умови успішної самореалізації і в політиці, і в економіці, і в гуманітарній сфері», – повідомив Микола Азаров.

При цьому він додав, що один з практичних виявів такої політики – створення Молодіжної ради при уряді.

 За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу