Власні книги дітей залюбки публікують справжні видавництва -Видання книг за свій рахунок останнім часом у США стає дуже популярним явищем. Цікаво, що серед цих книжок велика кількість творів, які написали діти.

Коштує така послуга, з точки зору пересічного американця, не так уже й дорого. Тому батьки зазвичай підтримують своїх юних письменників і використовують можливість опублікуватися ними в такий спосіб.
В Америці навіть є спеціалізовані видавництва, що займаються тільки книжками, написаними дітьми. Вартість послуги становить приблизно 250 доларів і охоплює загальну правку тексту, роздрук п’яти паперових примірників книжки і забезпечення продажу через інтернет.

Це стало популярним, коли з’явилося багато маленьких друкарень, і книгодрукування стало доступним майже кожному.

Директор одного з видавництв Кевін Вайс вважає, що сьогодні у 14-річного шанси стати популярним такі само, як у 50-річного. І навіть більше, оскільки сучасні діти непогано розбираються в нюансах життя в соцмережах.

З іншого боку, критики ставляться до цієї популярності зі скепсисом. Література, вважають вони, потребує досвіду, який дітям взяти ніде: дослідження особливостей світу, взаємодія з ним приходить з віком.

За матеріалами vsiknygy.net.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *