У Києві відбувся регіональний семінар «Мадридська система міжнародної реєстрації знаків», організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба), Державним підприємством «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (УНКМТП).

За словами Голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Паладія, «співпраця з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності є дуже важливою для української сторони. Ми віддані спільним цілям зміцнення світової системи правової охорони інтелектуальної власності та щиро підтримуємо діяльність ВОІВ, спрямовану на стабільну гармонійну співпрацю між державами-членами організації. Ми також сподіваємося на подальшу плідну роботу з метою реалізації спільних проектів».

Тетяна Демченко, старший юрист відділу інформаційної та роз’яснювальної роботи управління міжнародних реєстрів Мадридської та Лісабонської систем, сектор брендів і промислових зразків ВОІВ, докладно поінформувала присутніх з питань міжнародної реєстрації знаків відповідно до Мадридської системи, повідомила про загальні принципи, останні тенденції розвитку та особливості використання Мадридської системи для отримання охорони торговельної марки за кордоном, а також про централізоване управління міжнародною реєстрацією.

Патентний повірений, управляючий партнер Бюро патентних повірених «IPR Group» Кирило Кістерський розповів у своїй доповіді про важливість охорони торговельних марок в Україні та за кордоном, а також поділився досвідом використання Мадридської системи в Україні.

Начальник відділу міжнародних реєстрацій знаків для товарів і послуг ДП «УІПВ» Світлана Сухінова у своїй доповіді поінформувала присутніх про правила подання заявки на міжнародну реєстрацію знака в Україні.

Після цього відбулася загальна дискусія учасників семінару, в якій кожен з присутніх зміг висловити свою точку зору та задати питання доповідачам з особливостей функціонування Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків.

Наступний регіональний семінар з питань Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків відбудеться 12 квітня у Львові.

За матеріалами прес-служби Державної служби інтелектуальної власності України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу