$ 5 000 000 за атестат Обами -Екстравагантний американський мільярдер і телеведучий Дональд Трамп зробив обіцяну “сенсаційну заяву” щодо Президента США Барака Обами. Багатій розмістив відеозвернення на інтернет-порталі YouTube, в якому запропонував Главі Білого дому незвичайну угоду. Суть її полягає в тому, що в обмін на публікацію Обамою документів про своє навчання в коледжі і університеті, а також заяви на оформлення паспорта, магнат пожертвує 5 млн доларів будь-якій благодійній організації за вибором президента, передає ІТАР-ТАРС.

“Барак Обама — найнепрозоріший президент в історії цієї країни. Якщо він опублікує ці документи, це зніме всі питання і заспокоїть багатьох американців”, – зазначив Трамп.

У пропозиції мільярдера зазначається, що документи мають бути оприлюдненими не пізніше 17:00 за часом Східного узбережжя США 31 жовтня (00:00 1 листопада за київським часом).

Раніше Трамп розгорнув цілу кампанію, вимагаючи від Обами пред’явити свідоцтво про народження, що підтверджує його американське громадянство.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *