Бабусю у 100 років не пустили в будинок для літніх людей - 552370Чиновники з невеликого шведського міста виявили незвичайно глибокі пізнання в геронтології. Ознайомившись з медичною картою самотньої старенької, вони відмовили їй у місці в інтернаті для літніх – бабуся виявилася недостатньо хворою.

Жительці містечка Йокмокк на півночі Швеції Ганні Лундвалль  у найближчу суботу виповниться 101 рік. Довгожителька протягом останніх декількох десятиліть проживала одна і вела господарство самостійно.

Однак у квітні цього року вона зламала щиколотку, і хоча перелом зрісся, старенька зрозуміла, що подальше життя на самоті і догляд за собою їй уже не під силу.

Вона прийняла нелегке рішення: залишити назавжди будинок, який побудував ще її батько і в якому вона прожила понад століття, і оселитися в інтернаті для престарілих.

«Я стала потребувати сторонньої допомоги, бо після перелому ноги пересуваюся по будинку в основному в інвалідному візку. До того ж я майже повністю втратила слух», – розповідала журналістам.

Останнім часом старенькій допомагала її 73-річна дочка, у якої є серйозні проблеми з власним здоров’ям.

Однак чиновники місцевої міської ради, розглянувши заяву 100-річної бабусі, прийняли рішення відмовити їй, бо  на їхню думку, стан її здоров’я майже нормальний, і вона не вимагає постійного догляду.

«Протягом 82-х років я справно платила податки, частина суми завжди надходила і в міську скарбницю. А тепер мені кажуть, що я недостатньо хвора », – обурюється бабуся, яка звернулася по допомогу до журналістів і зробила надбанням гласності цю історію.

За матеріалами сайту health-ua.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Бабусю у 100 років не пустили в будинок для літніх людей”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *