Найбагатші померлі знаменитості, які продовжують заробляти мільйони -Легендарна актриса Елізабет Тейлор очолила складений американським журналом Forbes список знаменитостей, доходи яких уже після їхньої смерті обчислюються мільйонами і навіть десятками і сотнями мільйонів доларів.

Згідно з  рейтингом, спадкоємці “королеви Голлівуду”  за минулий рік заробили на її імені 210 млн доларів. Тейлор пішла з життя в березні минулого року, в 79 років. Як зазначає Forbes, більшу частину “доходу” актрисі принесла продаж колекції її ювелірних прикрас, нарядів і аксесуарів. У грудні минулого року раритети пішли з молотка на торгах аукціонного дому Christie’s за 154 млн доларів, нагадує ІТАР-ТАРС. Іншу частину суми становлять гонорари за зйомки у фільмах, а також доходи від продажу власних парфумів під назвою “Білі діаманти”.

На другому місці в списку – “король поп-музики” Майкл Джексон, який помер у 2009 році. Його “заробіток” за минулий рік – 145 млн доларів. Тим часом, як зазначають представники Forbes, в наступному році співак, найімовірніше,  поверне собі титул лідера, оскільки його записи продовжують успішно продаватися.

Третім у списку померлих знаменитостей числиться “король рок-н-ролу” Елвіс Преслі, який помер у 1977 році. Він “заробив” 55 млн доларів. Через 28 років після смерті музиканта шанувальники, як і раніше, скуповують диски з його піснями, товари з його зображенням і відвідують його музей-садибу Graceland у Мемфісі.

У перелік Forbes, який складається з 2000 року, входять тільки ті померлі зірки, доходи яких за рік перевищили 5 млн доларів. У цьому році в рейтинг потрапили 13 знаменитостей. Загалом їм вдалося “заробити” 532 500 000 доларів.

TOP-13 дохідних померлих знаменитостей від Forbes

1. Елізабет Тейлор – 210 млн доларів.

2. Майкл Джексон – 145 млн.

3. Елвіс Преслі – 55 млн.

4. Чарлз Шульц – 37 млн.

5. Боб Марлі – 17 млн.

6. Джон Леннон – 12 млн.

7. Мерлін Монро – 10 млн.

8. Альберт Ейнштейн – 10 млн.

9. Доктор Сьюз – 9 млн.

10. Стів Маккуїн – 8 млн.

11. Бетті Пейдж – 8 млн.

12. Річард Роджерс – 6 млн.

13. Джордж Харрісон – 5,5 млн.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *