Перевір себе! Рейтинг найгірших паролів - 1Компанія SplashData, що займається розробкою засобів для захисту паролів, опублікувала другий щорічний рейтинг з 25 гірших паролів, що найчастіше застосовують користувачі інтернет-сервісів, повідомляє РІА “Новини”.

Як відомо, фахівці давно попереджають про загрози, які несе в собі використання ненадійних паролів. Однак інтернет-користувачі досі використовують прості слова та послідовні комбінації цифр, що досить легко відгадати.

Прості паролі – одна з основних причин, через яку користувачі онлайн-сервісів позбавляються доступу до своїх акаунтів і персональних даних. Кіберзлочинці часто використовують словники найбільш поширених паролів для злому облікових записів користувачів в онлайн-сервісах. “Словниковий” склад паролів дає хакерам доступ приблизно до 4 % від загального обсягу зламаних акаунтів.

Дослідження SplashData проводилося на основі вкрадених хакерами і викладених в інтернет ідентифікаційних даних з сайтів Yahoo, LinkedIn, eHarmony і Last.fm.

У цьому році, як і в минулому, перша трійка паролів не зазнала змін: найчастіше користувачі встановлюють в якості пароля слово password; на другому місці – комбінація 123 456; на третьому – 12 345 678. З п’ятого на четверте місце піднялася комбінація abc123, а комбінація qwerty, навпаки, здала позиції, влаштувавшись на п’ятому місці.

З’явилися в цьому році і слова-новачки. Серед них слова welcome (17 місце), Jesus (21 місце), ninja (23 місце), mustang (24 місце), а також password1, яке замикає рейтинг.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Перевір себе! Рейтинг найгірших паролів”
  1. Как ни печально, а это ни что иное, как власть элементарной человеческой лени. А за такие удовольствия всегда приходится платить! Что и видим в натуре!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *