Днями на Київщині у Бучі відбувся фінал Кубку Київської області зі шкільного футболу для учнів 2002-2003 років народження.

Визначився переможець Кубку Київської області зі шкільного футболу - 2Загалом у всіх етапах Кубку взяли участь 800 дітей. Матчі переглянули близько 10 тисяч уболівальників.

Фінальний етап Кубку зібрав юних спортсменів, які перемогли під час попереднього півфінального етапу. Кожна команда мала потужну групу підтримки і не приховувала своїх амбіцій щодо перемоги у цих змаганнях. На свято дитячого футболу в Бучу з’їхалося близько 3,5 тисяч уболівальників з усіх регіонів Київщини, які і заповнили трибуни центрального стадіону «Ювілейний».

Під час церемонії відкриття учасників змагань привітали заступник Бучанського міського голови Матюшенко Л.А., заступник начальника Київського обласного управління фізичного виховання та спорту, голова дитячо-юнацької футбольної ліги Київської області Золотухін В.В. та представник Партії Регіонів у місті Буча Бойко І.В. На відкритті Кубку також були присутні доцент кафедри управління освітою КОІПОПК Лакіза О.М., завідуючий навчально-методичним кабінетом фізичної культури та допризовної підготовки КОІПОПК Качуровський В.C., начальник відділу освіти Бучанської міської ради Цимбал О.І., директор Бучанської ДЮСШ Гайдай О.О.

Згідно з Регламентом Кубку, вісім команд учасниць були розподілені на дві підгрупи, по чотири команди в кожній. У групі «А» змагалися команди Білоцерківського та Богуславського районів, міст Бучі і Броварів.

Право змагатися в головному фіналі в групі «А» вибороли юні футболісти міста Броварів, а за трете місце – команда міста Бучі.

В групі «Б» змагались команди Вишгородського і Макарівського районів, міст Фастова та Ірпеня.

Право позмагатися за головний трофей Кубку Київської області зі шкільного футболу в групі «Б» вибороли футболісти м. Фастова, а за третє місце –  команда Вишгородського району.

У матчі за бронзові нагороди збірна команда Вишгородського району з рахунком 2:1 перемогла юних футболістів з міста Бучі.

Головний же фінал тримав інтригу до самого кінця перебігу матчу. Футболісти із Фастова, ведучи 1:0, не змогли втримати переможний рахунок і припустившись однієї прикрої помилки, отримали м’яч у відповідь від гравців з міста Броварів. Нічийний рахунок утримався до кінця зустрічі. Результат гри було вирішено в серії післяматчевих пенальті, де  влучнішими виявилися школярі з міста Броварів, які з рахунком 5:3 посіли перше місце в змаганнях. Другими стали спортсмени з міста Фастова.

На церемонії закриття змагань юних спортсменів привітали заступник голови Київської обласної державної адміністрації Головін Є.А., начальник управління з питань фізичної культури та спорту Київської обласної адміністрації Стеценко В.Г., начальник Київського обласного  управління з фізичного виховання та спорту Ільченко А.І., які вручили всім учасникам змагань пам’ятні медалі, а переможцям та призерам медалі, дипломи та кубки відповідного ґатунку.

Організаторами змагань були визначені кращі гравці у кожній команді та кращі гравці в окремих номінаціях. Ними стали в командах: м. Буча – Вишневецький Іван, м. Ірпінь – Пастух Родіон, м. Фастів – Матвійчик Максим, м. Бровари – Малахов Дмитро, Вишгородського району – Козенюк Артем, Білоцерківського району – Корсун Єгор, Богуславського району – Космач Валентин, Макарівського району – Царенко Артем.

Кращими в номінаціях визнано: кращий воротар – Корковим Арсеній (Вишгородський район), кращий захисник – Церковник Єгор (м. Буча), кращий півзахисник – Гаджук Ілля (м .Бровари) та кращим нападником – Яремчик Дмитро (м. Фастів).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *