Супер-дієта – їсти на піввідра менше - images?q=tbn:ANd9GcT4ppE4SOnyxARFqnIXg4Обмежувати в їжі малих товстунців можна і треба, але з розумом. Немовля саме себе садить на дієту: відмовляється від їжі, якщо вона йому не подобається чи воно вже наїлося, або зригує, коли переїло.

Ми звикли: як тільки зайвий кілограм на боках — одразу «сідаємо» на дієту. Часто робимо це неграмотно. Ну гаразд, в дорослому організмі є певний запас міцності. Ледь що не так — можна вчасно схаменутися і виправити дієтичні помилки. Якщо дитина наїла живіт і щоки – її теж треба рятувати від надмірної ваги, яка здоров’я не додає. Як підступати до таких обмежень у їжі, аби це потім не вилізло боком? Та й узагалі, чи дитяча це справа — дієти?

Поки ми беремося міркувати на задану тему, школярки, надивившись на моделей-«тараньок», вважають їхні параметри ідеальними і тихцем сідають таки на дієти. А часом і повально! Як результат — анемія, анорексія, непритомний стан… Що ж, якщо цей «рух» не можна зупинити, його треба очолити і спрямувати в правильне русло.

Детальніше тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *