Їсти від пуза небезпечно - kartofanКурйозний випадок стався в англійському місті Брайтон. Колишній гравець у регбі Джордж Далмон і його друг Енді Майлс, відвідавши монгольський ресторан Gobi,  вкотре вирішили скористатися спеціальною пропозицією закладу –  за 12 фунтів з’їсти все, що пропонує ресторан.
Тож чоловіки з’їли по п’ять мисок печені. При цьому, як уточнив менеджер, друзі пили тільки воду, і ніколи не платили за додаткове обслуговування.

“Вони просто приходять і обжираються. Ми терпіли це протягом двох років, але всьому є межа, – поділився службовець ресторану. – До того ж вони вічно так квапляться швидше всіх підбігти до їжі, що розливають усе навколо. Взагалі, у нас шведський стіл, але вони починають їсти все прямо з мисок, перш ніж люди можуть до них підійти. Ми просто більше не можемо дозволяти їм таке витворяти. У нас бізнес, а не богадільня. І в нашому ресторані, якщо ми не хочемо більше бачити когось із своїх відвідувачів, ми цілком можемо сказати, щоб вони більше сюди не приходили”, – зауважив він.

А ненажерливі друзі обурені поведінкою адміністрації ресторану: на їхню думку, Gobi повинен дотримуватися  умов своїх акцій.

“У них дуже маленькі миски, їжі там мало, тому ми завжди повертаємося по добавку, – розповів Далмон. – Ми їли там протягом декількох років  і раптом власник підійшов до нашого столу і прямо перед всіма клієнтами влаштував істерику. Він сказав, що ми свині і що ми отримали довічну заборону на відвідування ресторану. Я не міг у це повірити”.

За матеріалами сайту siteua.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *