Освіта має орієнтуватися на студентство - students peopleОдеські студенти зібрались за круглим столом, щоб обговорити реформи у сфері вищої освіти. На думку представників Української асоціації студентського самоврядування освіта в Україні потребує такої реформи, щоби студент опинився в центрі освітнього процесу.

«Студенти мають безпосередньо отримувати фінансування на здобуття вищої освіти від держави і самостійно вирішувати в якому ВНЗ цю освіту отримати. Це створить умови конкуренції між вишами та підвищить якість освіти», – зазначив депутат Молодіжної міської ради Михайло Штокало.

Також студенти перейнялися питанням автономії вишів, навантаження та оплати праці викладачів, участю колег у формуванні змісту освіти, обрання студентами викладачів, боротьби з хабарництвом у вишах – пише офіційний портал Української асоціації студентського самоврядування.

«Пропозиції учасників щодо обрання викладачів та розширення сфери використання ЗНО на рівень випускників може стати ефективним кроком в підвищенні якості вищої освіти», – коментує президент УАСС Єлизавета Щепетильникова.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *