Гігантський акваріум з океанічними мешканцями відкриють у Києві -За три тижні на Либідській площі Києва відкриють найбільший у Східній Європі акваріум з океанічними мешканцями. В акваріумі відвідувачі зможуть побачити більш як тисячу океанічних мешканців, серед яких будуть кілька різновидів акул, мурен, черепах, скатів, справжні морські зірки і коралові рифи.

Нині акваріум вже змонтували, він готовий прийняти морських мешканців. Місткість акваріума — 360 тисяч літрів, а акрилове вікно для спостереження за морськими і океанічними мешканцями в ньому становить понад 11 метрів завширшки, 3 метри заввишки, 17 сантиметрів завтовшки і важить 7,2 тонни.

Майбутні жителі гігантського акваріуму ось-ось приїдуть у столицю. Доставляти їх будуть літаком, у спеціальних контейнерах з водою. Перш ніж потрапити в загальний акваріум, риби побудуть на карантині, де матимуть змогу адаптуватись до нових умов життя і пройдуть перевірку на наявність хвороб.

Загальна вартість риб сягає кількох сотень тисяч гривень – лише білопера рифова акула, яка водиться в Тихому океані та в Червоному морі, коштує майже 25 тис. грн, чорнопера акула — близько 20 тис. грн.

Морську воду для акваріуму готуватимуть уже на місці – спеціально для цього купують морську сіль.

За матеріалами expres.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *