Астрономи знайшли потенційно придатну для проживання суперземлю -Європейські астрономи знайшли суперземлю в зоні, потенційно придатній для проживання, навколо зірки Gliese 163 на відстані 50 світлових років від Землі.

Новий об’єкт, що отримав позначення Gliese 163c, розташовується в сузір’ї Золотої Риби. Маса планети – 6,9 земних, а період обертання навколо зірки – 27 днів.

Радіус планети лежить в межах від 1,4 до 2,4 земного. Для роботи вчені використовували встановлений в обсерваторії Ла-Сілла спектрограф HARPS.

Науковці встановили, що зірка належить до тьмяного типу світил, тому на її поверхні може існувати вода в рідкій формі. Якщо атмосфера нової планети влаштована так само, як земна, температура на поверхні становить 60 градусів за Цельсієм.

За словами дослідників, це ,звісно, забагато для складних організмів, але для мікроорганізмів такі умови можуть виявитися прийнятними — відомі археї-термофіли (екстремофіли), які комфортно почуваються за температури понад 80 градусів.

За матеріалами worldofweirdthings

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Астрономи знайшли потенційно придатну для проживання суперземлю”
  1. Ох, люди, люди-небораки! Засрали одну планету (а може, і не одну), тепер шукають, щоб і ще загадить. Всі народи перегризлись між собою, кровопролиття постійне, де б ще проливати кровушку людську! Ви спочатку приведіть Земелюшку, колиску людства до порядку, а вже потім шукайте нову планету!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *