Українські студенти знають усе про безпеку життєдіяльності. Доведено на Міжнародній олімпіаді - PA13015622 – 25 жовтня в Бєлгородському державному технологічному університеті імені В. Г. Шухова (Російська Федерація) проведено ІІІ Міжнародну студентську олімпіаду з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Змагалися команди з 9 країн світу: України, Словацької Республіки, Російської Федерації, Республіки Польща, Чеської Республіки, США, ФРН, Французької Республіки, Ісламської Республіки Іран.

Команду України представляли:

• Галіна Єлізавета Сергіївна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»;

• Жлоба Наталія Леонідівна, студентка Національного авіаційного університету;

• Насирова Вероніка Альбертівна, студентка Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

• Степаненко Наталія Володимирівна, студентка Сумського державного університету;

• Трофіменко Яна Віталіївна, студентка Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

І місце у командному змаганні розділили між собою команди України та Росії, ІІ командне місце зайняли студенти з США, третє – команда Словаччини. В індивідуальних змаганнях Насирова Вероніка виборола золоту медаль, а Жлоба Наталія – срібну.

Усім студентам було надано можливість попередньо ознайомитися з правилами проведення олімпіади російською, українською та англійською мовами. Це дало змогу додатково підготувати учасників та урівняти їхні шанси у змаганнях.

Студенти України показали добрі результати, що свідчить про глибоку теоретичну та методичну роботу у вищих навчальних закладах України з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *