Батьки першокласників вважають, що дітям потрібен денний сон - images?q=tbn:ANd9GcTVP5KgWyJUJsyhТакі результати Всеукраїнських Інтернет-зборів.

89 % батьків першокласників, котрі взяли участь в Інтернет-зборах вважають, що група подовженого дня для учнів перших класів – необхідна.

Про це повідомив директор департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олег Єресько.

Близько 10 % батьків висловлюється про необхідність короткотривалого перебування учнів 1-х класів у групі подовженого дня, близько 1 % респондентів вважає групи продовженого дня не обов’язковими.

Усі дописувачі вважають, що дитині необхідний  відпочинок на свіжому повітрі – на облаштованому спортивному майданчику,  гаряче харчування та  денний сон для першокласників. Багато батьків  наголошують на необхідності індивідуального підходу до кожної дитини.

Окрім цього, понад 91% респондентів уважає, що для першокласників мають функціонувати групи подовженого дня для кожного класу окремо (клас-група. 8,5% дописувачів висловлюються за ефективність організації груп подовженого дня однієї вікової категорії – однієї на паралель перших класів. Близько 0,5 % батьків вважає, що група подовженого дня має бути різновіковою).

Зазначимо, за словами Олега  Єреська, всі дописувачі хочуть бачити поруч зі своєю дитиною небайдужого професіонала – учителя початкових класів чи вихователя групи продовженого дня.

Близько 22% батьків висловлюються за необхідність організації роботи чергової групи подовженого дня до 19:00 з урахуванням графіка роботи батьків. Понад 60% батьків стурбовані можливим скороченням груп продовженого дня, у той час, як потреба у їх функціонуванні з кожним роком зростає.

При цьому 11% батьків вважають, що група подовженого дня необхідна першокласнику лише у тому випадку, якщо у батьків немає можливості забирати дитину одразу після закінчення уроків.

Як повідомлялося раніше, всього батьки надіслали 2 217 повідомлень. Серед них – 976 повідомлень за результатами колективних обговорень. За попередніми підрахунками, в Інтернет – зборах брало участь 16 857 батьків учнів перших класів.

За матеріалами “Наголос

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Батьки першокласників вважають, що дітям потрібен денний сон”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *