Наймолодший строковик – київський другокласник - armiyaКиївського учня другого класу повісткою призвали до армії. І це не жарт. Батьки отримали відповідне повідомлення і розгубилися.

Сьогодні на уроках, а завтра підйом за розкладом і шикування на плацу – що краще учень другого класу однієї з Київських шкіл Іван Острушко – іще не знає. Коли юному хлопцю розповіли, що його кличуть до лав збройних сил України – малий впевнено відповів – спершу хоче подивитися що та «армія» таке. Складаючи шкільного ранця хлопчик уже роздумував, що покладе туди, якщо піде служити: «В армії сюди я покладу бінокль і рацію».

Повістка до армії ошелешила і розсмішила батьків хлопця. Як з’ясувалося хлопця призвали служити батьківщині через помилку паспортистки – та ненароком додала хлопцю десять років. Замість 1995 рік народження написала 2005.

Раніше хлопець уже отримував таку повістку – тоді йому було шість. Сьогодні – вісім років.

Згодом працівниця паспортного столу таки поінформувала військкомат про помилку. Однак там все одно чекають на хлопця. Щоправда не задля служби, а задля того, щоб показати – яка вона «українська армія».

До лав Збройних сил України цієї осені востаннє закличуть 10 тисяч 800 строковиків. Опісля армія буде формуватися винятково за контрактом.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *